Informacje ogólne

 • Sklep internetowy działający pod adresem fanaberia.gniezno.pl, prowadzony jest przez Fanaberia
  Janus
  Adres: ul. Wiosenna 16, 62-200 Gniezno
 • Numer konta na wpłatę:
  Alior Bank 89 2490 0005 0000 4000 2059 2897
 • Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet,
 • Sprzedawca realizuje zamówienia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
 • Sklep zastrzega sobie prawo do modyfikowania strony internetowej, uaktualniania informacji, zmian cen oraz asortymentu, a także przeprowadzania okresowych promocji na wybrane produkty.

Zamawianie towarów

 • Zamówienia przyjmowane są:
  – bezpośrednio na stronie
  – za pomocą poczty e-mail pod adresem info@fanaberia.gniezno.pl
  Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje wiadomość e-mail z informacją o jego przyjęciu i prośbą o potwierdzenie zamówienia.
 • Warunkiem złożenia zamówienia jest podanie przez Kupującego prawidłowych danych (imię i nazwisko, dokładny adres, adres e-mail oraz numer telefonu)
 • Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 • Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 • Klient może anulować złożone zamówienie telefonicznie bądź e-mailem. na życzenie klienta
 • Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
 • W przypadku, gdy dane podane przez Klienta są niepełne lub błędne, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia. O każdorazowym odstąpieniu od realizacji zamówienia Sprzedawca zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Klienta ze wskazaniem przyczyny odmowy.

Realizacja zamówienia

 • Czas realizacji zamówienia Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówienia przez Sprzedającego trwa od 24 godzin do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia lub/ i daty otrzymania płatności przez Sprzedającego  w zależności od stanu magazynowego. Wysyłka odbywa się w dni robocze za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w przypadku zakupu “towaru na zamówienie”.. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż uzgodniony lub podany na naszej stronie, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Składając zamówienie należy pamiętać, że:

termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

 • Realizacja zamówienia rozpoczyna się w ciągu 1 dnia roboczych od zaksięgowania środków na koncie sklepu.
 • Kupujący składając zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 7 dni od dnia jego złożenia. Firma Fanaberia zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 7 dni, od daty jego złożenia.

Dostawa zamówienia

 • Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Zamówienia dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Możliwy jest także odbiór osobisty w salonie po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 660478855. 
 • Istnieje możliwość telefonicznego kontaktu z kurierem. Numer telefonu do kuriera można otrzymać w lokalnym oddziale firmy kurierskiej.

Płatności

 • Możliwe są następujące formy zapłaty:
  • Płatność On-line – zostaniesz przeniesiony do serwisu PAYU w celu dokonania płatności .Po wykonaniu akcji wrócisz do naszego sklepu i w zależności od rezultatu płatności otrzymasz informację o opłaconym zamówieniu lub odrzuconym.
  • Przelewem na konto bankowe – po zakupie towaru w naszym sklepie należy dokonać przelewu bankowego na konto sklepu. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto paczka jest pakowana i wysyłana.
  • Przy odbiorze osobistym w salonie możliwa jest tylko płatność gotówką (nie akceptujemy kart płatniczych).

Reklamacje i odstąpienie od umowy

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem info@fanaberia.gniezno.pl  wypełniony formularz należy dołączyć do paczki wraz z paragonem. Bez paragonu reklamacje nie są przyjmowane. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: – imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, – datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, – przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, – wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Kupujący może skorzystać z gotowego formularza reklamacyjnego, który jest dostępny w sklepie internetowym.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

W przypadku niezgodności towaru z umową, bądź też stwierdzenia wady zamówionego towaru, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 660478855 lub elektronicznie pod adresem e-mail info@fanaberia.pl.

Odstąpienie od umowy

 • Prawo odstąpienia od umowy – Mają Państwo prawo odstąpić od każdej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o tym przesyłając wiadomość na adres mailowy info@fanaberia.gniezno.pl i jednocześnie informując o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.
 • Zakupiony towar może zostać zwrócony w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że odzież nie była używana jedynie przymierzana i posiada wszystkie metki. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 • W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
 • Zwrotu płatności dokonamy na podane przez Państwa konto bankowe. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.
 • Proszę odesłać lub przekazać nam rzeczy na adres: Fanaberia Janus, ul. Wiosenna 16, 62-200 Gniezno , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy.
 • Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 • Prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza zwrotu / reklamacji oraz dołączenie do paczki zwrotnej dokumentu paragon– reklamacje nie posiadające w/w dokumentów nie będą rozpatrywane, a przesyłka zostanie odesłana na koszt nadawcy.
 • Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, na wskazane przez Państwa konto.
 • Brak odstąpienia od umowy:
 • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych w odniesieniu do umów w których przedmiotem świadczenia jest bielizna, która była dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu zamawiającemu towar pod indywidualne zamówienie.
 • Sklep nie przyjmuje przesyłek i zwrotów “za pobraniem”.

Poufność i bezpieczeństwo

 • Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 •  Sprzedawca dokonuje przetwarzania danych osobowych Klientów zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych tj. z dnia 13 czerwca 2016 r.(Dz.U. z 2016r.poz.922) oraz ustawy z dnia o świadczeniu usług drogą elektroniczną tj. z dnia 27 czerwca 2016 r.(Dz.U. z 2016 r.poz. 1030) .
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy “O ochronie praw konsumenta oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” z dnia 31 marca 2000 r. Dz. U. nr 22 poz. 271.

Niniejszy regulamin stanowi integralną cześć, zawieranej przez Sprzedawcę oraz Klienta, umowy sprzedaży. Treść Regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem w momencie złożenia przez Klienta zamówienia.